This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Thu Oct 1 12:36:16 2020 / +0000 GMT

Shtatzania


Pershendetje deshta te bej nje pyetje mujin e kalum e kam pas ciklin me 13 ndersa ket muaj ende sme kan ardhur kam qen te doktoresha mka than me ba analizen BETA HCG dhe mka dal me rezultat 0.05 mka than qe eshte negativ, a mundet mos me kan e sigurt kjo analiz Pasi qe eshte bere ne mbremje ju lutem me tregoni sa me shpejt a mundem me qen shtazan a joo
Post date: 2019-09-05 11:09:54
Post date GMT: 2019-09-05 11:09:54
Post modified date: 2019-09-05 11:09:54
Post modified date GMT: 2019-09-05 11:09:54
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com