Shtatzania

Shtatzania

Pershendetje deshta te bej nje pyetje mujin e kalum e kam pas ciklin me 13 ndersa ket muaj ende sme kan ardhur kam qen te doktoresha mka than me ba analizen BETA HCG dhe mka dal me rezultat 0.05 mka than qe eshte negativ, a mundet mos me kan e sigurt kjo analiz Pasi qe eshte bere ne mbremje ju lutem me tregoni sa me shpejt a mundem me qen shtazan a joo

         

Një koment për “Shtatzania”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Me atë vlerë te BHCG nuk mund të jeni shtatëzane,dhe është e sigurtë. Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: