Shtatzania

Shtatzania

Prsh jam 21 vjeqare kam pas nje abort me 28 dhjetor per shkak se frytit ju ka ndal zemra dhe cikli i par pas abortit mka ardh me 15 mars i kom pas 6 dit strishon e kom bo mi mka dal . tash kom tentu me mbet shtatzane me 16 prill pata vetem dy pika gjak dhe u ndal testet me.dalin negativ a ka gjasa te jem shtatzane ? Kur me perserit dhe 1 test ? Faleminderit nese keni koh me u pergjigj .. gjith te mirat

         

Një koment për “Shtatzania”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nëse testi është negativ nuk jeni shtatëzanë.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: