shtatzania

shtatzania

pershendetje dua te mbes shtatzan mardhanje kryej qe 6 vite e qe nje vit dua te mbes shtatzan po spo ka rezultat kam qen te mjeku mka than shum mir je mi ka qit do vitaminA folate po thirrshin spo di qa me bo tjeter per me mbet shtatzan

         

Një koment për “shtatzania”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Në gjendja e juaj dhe e partnerit është në rregull,atëherë duhet përcaktoni ditën e ovulimittek Gjinekologu, dhe shtatëzanina do të vie.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: