Shtatzania

Shtatzania

Pershendetje jam qe 1 vit e martuar tash kam fillur marrdhenjet per te ngelur shtatzen mirpo spo mundem dotë , kam frik qe sdo te mundem te mbes shtatzen fare ,

         

Një koment për “Shtatzania”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Shtatëzania ka mundësi të vie menjiher por ndodhë dhe vonon/Nëse keni jete sexuale aktive me shumë se një vit, dhe ska shtatëzani,vizitoni Gjinekologun Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: