Shtatzani ?

Shtatzani ?

Pershendetje !!
Ju lutem me ktheni pergjigje se per shkak te pandemis nuk jam duke mundur te shkoj te asnje mjek .
Cikli me osht vonuar 10 dit dhe kam ber analizen per ta ditur a jom shtatzon a jo , vlera e analizes ka qen “10.79 “.
Meniher pasi e kom bo analizen diten tjeter me ka ardhur cikli ku vetem diten e par kom pas pak me shum dhe diten e tret nuk kom pas fare .!!
Ju lutem me tregoni se qfar mun te jet a ka mundsi me kon shtatzon apo joo ?!

         

Një koment për “Shtatzani ?”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Pershendetje,

    Vlera prej 10,79 eshte vlerë e ulët (edhe pse kishte qene mire me pa dokumentin),dhe pas asaj keni pasur cikël menstrual,do të thotë që nuk ka shtatëzani.
    Gjithe te mirat,
    Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: