Shtatzani

Shtatzani

Prsh deshta ta bej nje pytje sa ikam kalu menustracinet qe 1jav kam dhimbje gjinve cili esht shkaku kam pas mardhenie 10dit dhe. Te 11

         

Një koment për “Shtatzani”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nëse i kani pasur ciklin menstrual para nje jave dhe keni këto simptome,mund të jenë për shkak ovulimit ,por heret është për shtatëzani.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: