shtatzani

shtatzani

Pershendetje jam nje vajz 18 vjeqare,deshtaa me pyt aa mund te ngelem shtatzan edhe pse jam e virgjer pasi i dashuri im ma ka afruar penisin ne vagin dhe nuk kemi perdorur mbrojtse por menjeher brenda 2 ore kam perdorur “leedoz 72”

         

Një koment për “shtatzani”

  1. admin says:

    Pershendetje e dashur,
    Faleminderit qe na ke shkruar. Nese nuk ka pasur penetrim vaginal ateher shancat per shtatzani jane te 0.

Leave a Reply to admin Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: