This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Jun 25 8:01:40 2019 / +0000 GMT

ShtatzaniKom parasysh qe keni shum pytje shpresoj qe edhe un e mar 1 pergjigje,

koha e fillimit te ciklit te fundit 21 gusht/ mardhenja ka ndodh 8 shtator

i/e nderuar para 1 jave kam pas mardhenje por mardhenja e pa mbrojtur ka zgjat per 15 sekonda pastaj kam perdor mbrojtes, para mardhenjes kam ejakuluar kam pastruar mir organin gjenital por munda te urinoj, friksohem mos ka mbet ndonje sasi e spermes dhe mund te qoj ne shtatzani, sa per siguri i kam dhen vajzes pilulen emergjente pas vetem 2 ore dhe pas 1 jave vajza ka pas 3 pika gjaku a ka munds qe kto pika te jen nga pilula apo diqka tjeter ? Ju lutem gjeni koh per pergjigje , gjitha te mirat

 

 


Post date: 2018-09-14 12:09:04
Post date GMT: 2018-09-14 12:09:04
Post modified date: 2018-09-14 12:09:04
Post modified date GMT: 2018-09-14 12:09:04

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com