Shtatzani

Shtatzani

Pershendetje ? Desha te pyes per dicka per 3 muaj kam perdor clomide edhe ciklin gjate kohes se perdorimit te ilacit e kam pas te rregullt.. ne shkurt i kam pas ciklin me dat 27 deri me 3 mars. Sot eshte 12 me sa jam ne vones? Bera i test para nje jave po me doli negativ ..po kam dhimbje kembesh fund barkut

         

Një koment për “Shtatzani”

  1. Elida Gjata says:

    Pershendetje. Nese keni kontrolluar ovulacionin me ekografi, nese kane kaluar dy jave nga dita e ovulacionit, beni nje bhCG (analize gjaku qe mat hormonin e barres). Nese dhe ai eshte negativ, atehere eshte cregullim nga clomidi. Por une uroj te jete e kunderta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: