shtatzan kur jam me menstruacione

shtatzan kur jam me menstruacione

pershendetje deshta me ju pyt a muj me met shtatzan kur jam me menstruacione, se kam pas 2 3 her mardhanie kur kam qen me menstracionet po skam met shtatzan

         

Një koment për “shtatzan kur jam me menstruacione”

  1. Pershendetje dhe faleminderit qe ke shkruar!
    Dita për të ngelur shtatëzane, është dita e ovulimit ,dhe është zakonisht reth ditës së 14 të ciklit menstrual(numërohet nga dita e parë e ciklit)
    Dr Premtimi

Leave a Reply to Dr. Premtim Gojani Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: