Shtatezania

Shtatezania

Pershendetje jam nje vajze 22 vjeqe rreth 8 muajsh kam vene re nje gjenderr ne gjoks ku bera eko dhe kisha me shume me kohen u rriten dhe lehtesisht vreheshin me dore tre prej tyre bera biopsi dhe rezultoi fibroadenom,mirepo brenga ime eshte se ka 9 muaj qe une tentoj per shtatezani por pa sukses deri me tash a mund te ndikojne keto fibroadenomat ne mos ngeljen shtatezane?
Ju faleminderit shume.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: