This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Sun May 19 14:51:42 2019 / +0000 GMT

Shqetsime


Mirembrema i/e nderuar me falni se ju shqetesoj por kam 1 pyetje deri tek ju
Jam nje djale 21 vjecar gjindem jasht shtetit per nje jete me te mire por pa dokumenta dhe para 1 muaji me ndodhi dicka filloj ne mes te gjoksit kisha disa shqetesime te vogla dhe mendja me shkonte se tani do te vdes si do te vdes larg familjes thojs me vete te shkoj ne shtepi pastaj ani se vdes dhe nuk mbushesha mire me fryme por kjo zgjate 30 minuta pastaj kslonte dhe sikur skisha gje
Kjo me zgjati 1 jave pastaj kaloi dhe nuk pata me shqetesime tani para 3 diteve ks filluar prape te njejtat simptoma dhe sec me krijohet dicka ne fyt qw me pengon frymemarrjen
Ju lutem nese keni ndonje keshille se cka eshte kjo sepse frigohem se mos eshte ndonje semundje e zemres apo dicka sepse jan shume i ri ne moshe
Do e vleresoja shume 1 pergjigje nga ju
Ju faleminderit shume Naten e mire
Post date: 2018-07-09 07:37:47
Post date GMT: 2018-07-09 07:37:47
Post modified date: 2018-07-09 07:37:47
Post modified date GMT: 2018-07-09 07:37:47
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com