shqetsim

shqetsim

Pershendetja jam 18 vjeqare jam vetem e fejuar ende jam e virgjer kam shqetsim tmadh se para 5 diteve nuk kemi ba mardhenje por vetem me ferkim ne pjeset intime edhe te tij edhe te timit por un e lexova ne internet se mundet te ngelesh shtatzen as nuk osht derdh as asgje po e pash se ne fillim at lengin qe e nxjer djali edhe ajo munet me pas gjasa qe me met shtazan anjeher mestracionet nuk me vin me rregull e ne funt te mujti janar u desht mem ardh po sme kan ardh
A ka mundsi me met shtatzan se shum frikohem te flas me dikend ket tem?

         

2 komente për “shqetsim”

  1. Lapidar says:

    Mundesit per shtatzani jan 0.Pa penterim dhe ejakulimin e spermes brenda nuk ngelesh shtatzan.Kalofsh bukur.

  2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Si ju e shpjegoni situaten ,nuk ka mundësi për shtatëzani,por për largim dileme vizito Gjinekologun (pasi vonesa është më shuë se një jave).Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: