Shqetesimi im ka te beje me femijun tim

Shqetesimi im ka te beje me femijun tim

Pershendetje!!
Shqetesimi im ka te beje me femijun tim , 2 muajsh, ne anen e djathte te tij siper organit gjenital i eshte formuar nje si kokerr veze ,a mund te jet hernia dhe si te sherohet !! A ka mundesimtjera pervec nderhyrjes dhe a eshte normale nderhyrja ne kete moshe!!
Ju falenderoj..

         

Një koment për “Shqetesimi im ka te beje me femijun tim”

 1. Dr. Dardan Kocinaj says:

  Përshëndetje, faleminderit që na shkruajte!
  Ne murin e barkut ka disa pika, njera prej tyre e pershkruar shume mire nga ju, te dobeta ne te cilat nepermjet tufeve te muskujve mund te dale pjese e zorres.
  Ju lutem konsultoni Kirurgun e Femijeve (Pediater) per ekzaminim, diagnostikim dhe trajtimin adekuat.
  Gjithe te mirat,
  Dr. Dardani

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: