Shqetesim ne anus

Shqetesim ne anus

Jam nje djal 21 vjec
Kam disa muaj q her pas here ndjej shum krruarje ne anus sidomos kur jashteqis…me duket se kam nje si tip pucrre po sjam i sigurt..un jam dhe shum i paster pasi lahem dit pr dit dhe pasi shkoj n banjo lahem
Cfar mund t kem???

         

Një koment për “Shqetesim ne anus”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Mund te jene ne pyetje hemoroidet e jashtme. Konsultoje mjekun tend dhe gastroenterologun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: