This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Mon Oct 26 3:52:20 2020 / +0000 GMT

Shqetësim i madh


Pershendetje, kam nje shqetesim te madh. Jam ne lidhje me personin qe dua, por problemi eshte se ai nuk me beson se jam e virgjer.. Kam pasur lidhje me heret por nuk kam kryer marredhenje vaginale asnjeher. I dashuri im me pa dhe me tha se e kam gënjyer pasi me sy e veren se jam e hapur. Nuk e kuptoj aspak si mund te ndodh nje gje e till, kam qene aktive me fitness disa kohe por nuk mendoj se mund te ndikoj kaq shum. I dashuri me tha ose do ta pranosh qe ke fjetur me dikë para meje ose do ndahemi, dhe une e humba veten dhe i thash qe kam fjetur vetem e vetem qe mos ta humb.. Tani ai vazhdon qe un nuk jam e virgjer dhe deshiron te kemi marredhenie mirepo un jam shume e shqetesuar dhe nuk e di si tia mundesoj qe ta kuptoje se nuk e kam genjyer muaj me rradh.. A eshte e mundur kjo gje kur un nuk kam kryer marredhenie asnjeher? A eshte e mundur te kuptohet vetem me shikim nese jam e virgjer ose jo sepse u paragjykova shume nga i dashuri per dicka qe nuk e kam bere.. Pres pergjigje, ju lutem me ndihmoni. Faleminderit.
Post date: 2020-09-13 07:54:44
Post date GMT: 2020-09-13 07:54:44
Post modified date: 2020-09-29 07:32:42
Post modified date GMT: 2020-09-29 07:32:42
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com