shqetesim

shqetesim

prsh

Kam 4 muaj e gjys qe kam lind djal dhe ende nuk me kan ardhur mestruacionet ka 3 jav qe kam te perziera ne mengjes nuk jemi rruajtur siq duhet me burrin por sperma nuk esht derdh mbrenda as nje her .
Nga e perziara qe kam u friksova mos jam shtatzan perseri dhe e bera testin me doli Negativ Dhe ende kam te perziera ne mengjes ,
Por ka 3 dit qe kam edhe dhimbje ne fund te barkut por ndonje her edhe mestruacione si pembe si kuq por veq nje her ne dit pom bahen pak brekt e ma nuk pom ndodh as ni her por diten tjeter perseri kur ja fillon mem dhimt fundi barkut prap e vrej qe brekt me bahen si ngjyr verdh edhe kur po baj mardhenje po e vrej kur po fshina disa pika gjak Ju lutem qfar problemi mundet mu kan

         

Një koment për “shqetesim”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Këto ndryshime që po i pershkruani,nese jeni edhe ne gjidhënje,,trajtohen pas egzaminimit gjinekologjik,pasi nuk kanë tipike për kohën. Dr Premtrimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: