Shpesh

Shpesh

Shpesh me kontrollon nje ze tjeter brenda vetes

         

3 komente për “Shpesh”

 1. Engel says:

  Pershendetje
  Jam 18 vjecare kam nje problem qe po me shqeteson shume. Ka 2 muaj qe vetem negativisht mendoj .Nuk mundem te kontrolloj veten gje qe po me shkaterron .
  Dua vetem te mendoj pozitivisht por nuk mundem jam fiksuar vetem ne mendime te keqija .Nganjehere them me vete me mire mos te isha ne kete bote.ZOTI ME FALTE POR ESHTE DICKA QE SE PERSHKRUAN ME FJAL VETEM AI/AJO QE E DIN CFARE ESHTE E KUPTON.
  UNE MENDOJ QE KJO GJE ESHTE KALIMTARE DHE U THEM GJITHVE TE KENI BESIM SE DO JA ARRIJM…JU LUTEM ME JEPNI NJE KESHILLE.RESPEKTE

  1. admin says:

   Pershendetje,
   Faleminderit qe na keni shkruar.
   Per te marre pergjigje ne pyetjen tuaj, duhet te shkruani tek rubrika “Pyet Ekspertin” e jo ne koment, pasi vetem ne kete menyre pyetja do ti dergohet ekspertit perkates.
   Gjitha te mirat,
   Stafi Nukjevet.

 2. Emine Doda says:

  Pershendetje,
  Faleminderit qe ke besuar ne sherbimin tone dhe qe na ke shkruar. A mund te na japesh me shume detaje rreth momentit se kur ndjen kete zerin mbrenda vetes, tash e sa kohe te ndodhe kjo gje, sa shpesh mbrenda dites dhe detaje te tjera te cilat do te na kishin ndihmuar te te japim sugjerime me te sakta dhe qe lidhen me situaten tende. Pastaj e vazhdojme diskutimin rreth nevojes tende. Pres te na shkruash perseri. Deri atehere, cdo te mire!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: