Shendeti

Shendeti

Pershendetje,Desha te interesohem ne lidhje me shendetin tim, per arsye se nganjeher ndihem i lodhur. Pune fizike nuk bej fare, nuk eci aq shum, thuja se teper pak, te shumten e kohes rrij ulur, me aktivitete sportive nuk mirrem edhe aq, sa per te mos then fare. Ndersa tani po ndihem si shum i lodhur dhe nganjeher djersitem naten. Jame dip shum impulsiv, nervoz etj. Besoj se pershkrimi im do tiu ndihmoj te me tregoni pak a shum se qfar te beje, ne perjashtim te kontrollit te mjeku

         

Një koment për “Shendeti”

  1. Anonymous says:

    Pengesat te cilat i pershkruan jane pasoje e mos aktivitetit tend,por munde te jene edhe pasoje e mos ushqyerjes adekuate,stresit ,si dhe shume faktoreve tjere.Por ju cekni se djersiteni ,prandaj une ju rekomandoj te beni nje vizite te mjeku familjar,sepse eshte e domosdoshme te beni edhe disa analiza,pastaj do te merni pergjegjen adekuate.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: