shendeti mendor

shendeti mendor

Pershendetje, vuaj nga depresioni qe nga mosha 12-13 dhe qdo dit jam duke u bere me keq, kom ankth social, ankth normal (anxiety) dhe qrregullim bipolar. Kam edhe mendime shume te keqija per veten prsh vetvrasje. Jom munu mi tregu ni familjarit per ket po e kom pas shume te veshtire edhe familjes nuk muj mi tregu se ata nuk kuptojn edhe nuk besojn. Po du me marr ndihme sa ma shpejt mos tbohet von

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: