sex

sex

unė jom nje femer qe kaloj me nje mashkull se sdi sa vite edhe tashti un po frigoem me tregu ne shtepi aj pom kerkon edhe pom thot qe per shkat ksaj kem mu idhnu edhe rasti tjeter eshte qe aj mka than kam nevoj per seks un virginitetin tutna me prish se pom doket vetja e reh kum vendos me bo seks ne prapanic mirpo te gjitha pytjet nga njerz me provoj me thojn qe te dhem mirpo ndjen diqka un akoma nuk ndjej diqka perpos dhimbjes edhe te perlamjes me frajerin tim jam ne dilem si tja arrij ti plotesoj keto gjera ..

         

Një koment për “sex”

  1. doktori says:

    Tung Tina. Nese je rehat me te dashurin tuaj dhe nese e konsideron te denje per te qene bashke, atehere prej nga ajo frike per ta njoftuar me te shtepise. Tjetra, ne nje lidhje, ku dy partneret jane rehat e komod me njeri tjetrin si ne aspektin fizik ashtu edhe ne ate psikik thellimi i marredhenies vjen natyrshem, asesi me detyrim. Virgjiniteti eshte ceshtje personale dhe je ti ajo qe vendos se kur ndjehesh e gatshme per ta humbur apo jo. Nese mendon qe je e re per nje gje te tille thuaja te dashurit qetesisht. Nese me te vertete te do dhe deshiron te shkoj tutje me ty ai do te te kuptoj dhe per te me me rendesi do te jete qe ti te ndjehesh rehat dhe ate ta beni kur te dy te jeni te gatshem – aty nuk ka orare e afate. Ti tashti ne vend se te sqarohesh me te dashurin ke vendosur qe sidoqofte t’ja plotesosh atij kerkesen. A eshte kjo se edhe ti do apo vetem sa per t’i qetesuar ujerat?! Ndalu dhe mendo. Beje ate qe ty te duket e arsyeshme dhe per te cilen ti ndjehesh rehat. Mos i degjo njerezit cfare thojne, pervoja e secilit njeri eshte e vecante dhe cdo lidhje intime eshte e vecante. Vetem ata dy persona qe e bejne lidhjen jane ata qe vendosin sesi do ta ndertojne lidhjen e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: