This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Fri Jul 19 0:04:45 2019 / +0000 GMT

SexPershendetje

Kur kryej maredhenie seksuale me te dashuren sa her vjen momenti per tu prishur e nxjerr jasht penisin fshihem me peshqir dhe fillojme prap kshu e bej 4 5 her qe thjesht fshihem dhe vazhdoj.

Doja te pyesja ka shance per te ngelur shtatzan sepse un e derdh jasht por nuk besoj qe pastrohet komplet e sjam i sigurt .?!!!

nuk di nese veproj gabim

MFALNI PER FJALET PAK VULGARE

 

 


Post date: 2019-04-15 07:36:53
Post date GMT: 2019-04-15 07:36:53
Post modified date: 2019-04-15 07:36:53
Post modified date GMT: 2019-04-15 07:36:53

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com