Sex

Sex

Pershendetje
Kur kryej maredhenie seksuale me te dashuren sa her vjen momenti per tu prishur e nxjerr jasht penisin fshihem me peshqir dhe fillojme prap kshu e bej 4 5 her qe thjesht fshihem dhe vazhdoj.
Doja te pyesja ka shance per te ngelur shtatzan sepse un e derdh jasht por nuk besoj qe pastrohet komplet e sjam i sigurt .?!!!
nuk di nese veproj gabim
MFALNI PER FJALET PAK VULGARE

         

Një koment për “Sex”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Nese ejakuloni, e vetem e fshini me peshqir, eshte shume rrezik qe nje pjese e ejakulatit te mbetet ne kanal urinare i cili vazhdon me u eliminu edhe nje kohe pas ejakulimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: