semundje seksuale

semundje seksuale

shum jam i brengosur ju lutem per pergjigjepara 34 muajsh kam pasur mardhenie me te dashuren te 2 ishim te virgjer dhe bem seks anal ishte hera e par edhe per mua gjithashtu edhe per atë…45 dit pas mardhenies me eshte skuqur rrethi i kokes se penisit dhe disa puqrra shum te vogla permbi rreth , isha tek urulogu me tha nuk eshte asgje me dha nje t anti infeksion dhe mtha ta lyej me chamomil…e kam provuar. por ajo skuqje eshte prej asaj dite ende nuk eshte hequr pre 34 muajsh , gjithashtu edhe fyti me rrin i skuqur as nuk me dhemb as asgje vetem me rrin i skuqur , kurse organet gjenitale me kruhen shpesh testikujt … prej asaj dite nuk jam ndier mir jam brengosur me kan djegur syt 45dit ne fillim me kane kam nga qendrimi i tepert ne kompjuter, kurse pre 2 dite e kam nje ftohje pak temperatur , dua te di a kan lidhje te gjitha keto me ndermjet veti , jam i brengosur nga ndonje semundje seksuale , psh hiv… … pres pergjigje

         

10 komente për “semundje seksuale”

 1. Anonymous says:

  Nuk ke nevoje te brengosesh por duhet te lajmerohesh ne kliniken e dermatologjise ne Prishtine ku eshte sektori per semundje seksualisht te transmetueshme te marten dhe te enjten. Besoj se do te jesh shume me mire.Dr.Allma

 2. Dr. Ilir Miftari says:

  Pershendetje,ju rekomandoje qe most e shqetsoheni ,andaj duhet te beni nje kontroll perseri urologjike .Dr.I.Miftari

 3. gjka says:

  a mund te shkoj ne ndonje vend tjeter me afer p sh ferizaj , gjilan?

 4. xperson says:

  me falni jam i brengosur se kam disa puqrra ne fun te penisit dhe nuk di qte bej kam qen ne urologjik dhe me ka then mos u shqetso fare dhe nuk di se qfar barna te marr ose donje send tjeter…

 5. Wilm Sweet says:

  doctor me kruhet shpesh vrima anal pasi bej sex me kruhet dhe me djeg ju lutem me thoni kam ndonje infeksion apo ndonje semundje tjeter seksuale?

 6. Ai djali says:

  Pershendetje une nuk kam ber asnjeher mardhenje pa komdon Ishte Hera e fundit qe kam kryer mardhenje seksuale pas ca ditesh
  Tek sa po fleja Nate ndjej nje kruajtje
  Poshte penisit dhe te nesermen me dhembshin testikujt
  Kishem siklet pas ca kohesh me djegin dhe ka vazhduar
  Qysh 3 muaj dhe vazhdon kjo gje te lutem me ndimo doktor

 7. Albani says:

  Psh kam nje problem ne rrethin e penisit deshta nje kshill te doktoriit ne rrethin e pinisit ekom te ajt mirpo nuk me pengon te urinoj apo ndonje gjë tjter po ne anen emajt te penisit ekom nje kokerr apo si guri nuk edi osht efort nuk edi aekom.prej pejve te synetis apo qka mirpo me prek at kokerr kom.dhimt deshta nje kshill flm .

  1. admin says:

   Pershendetje,

   Per ceshtjet te cilat deshironi te merrni pergjigje ju lutem qe pyetjen tuaj ta shkruani tek opcioni ” Pyet Ekspertin ” e jo si komente sepse ne kete menyre qe keni shkruar ju ne nuk mund ta procesojme si pyetje.

   Faleminderit per mirekuptim,
   Stafi Nukjevet

 8. Albani says:

  Psh ekom nje kokerr ne anen emajt te penisit aty ku jan pejt qe jam ba synet para 20vjete ekom pas te ajt pak muka qaj bash ku eka pervil ilkueren e synetis edhe ekom nje kokerr si pe preku pome dhem aka naj kshill flm

  1. admin says:

   Pershendetje,

   Per ceshtjet te cilat deshironi te merrni pergjigje ju lutem qe pyetjen tuaj ta shkruani tek opcioni ” Pyet Ekspertin ” e jo si komente sepse ne kete menyre qe keni shkruar ju ne nuk mund ta procesojme si pyetje.

   Faleminderit per mirekuptim,
   Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: