semundja x

semundja x

pershendetje jam 21 vjeq belbzoj që kur kam qen fëmij , por ket semundje e perballoj disi por , më pengojn dhe shqetsojn shum semundje te tjera , më duket qe kam 100 semundje , kam lexuar per stresin , depresionin , ankthin , skizofrenin dhe shum semundje tjera por asnje nuk më perputhet . Gjith diten rri sikur i dehun , sikur i mpir në kok , sikur i trulluar , më duket sikur më dridhet trupi , më duket trupi dhe koka sikur luhatem ne një varkë ne uj , me ushtojn vesht sikur kam presion ne vesh dhe ne kok , e ndjej veten sikur nuk mund te perqendrohem , sikur ka filluar te bllokohet koka ,nuk mund te perqendorohem ne mendimet , kur filloj të flej me shfaqen disa imagjinata të pa kuptimta , shum gjêra te pakuptimta me vijn në kok , mē pengojn kur folin dhe kur bertisin familja , thjesht nuk muj me i duru , spaku ju kisha lut që dikush te me ndihmoj ta gjej problemin Faleminderit njerz.

         

Një koment për “semundja x”

  1. Kingu says:

    Pikerisht siq paske shkruar ashtu ndjehem edhe ue te njejtat simptoma i kam edhe vet , inshaAllah na kalon te gjithve

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: