Semundja e lekures

Semundja e lekures

Pershendetje jam 32 vjeq qare the jam shtatezen e pres nje djal dhe ne muajin e 5 perfundi te mjekra me ka shperthy gjak por me heret skam pasur asgje dhe tash jam dy jav para se me lind e esht tuj u rrit vendi ku ka shperthy gjaku. A keni ndonje ide qka mundet mw nkan. Apo nese mundeni te me drejtoni te ndonje mjek i mir ju kisha Falenderu perze
Ersish.

         

Një koment për “Semundja e lekures”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Cdo shtatzani duhet te percillet rregullisht nga mjeku familiar si dhe nga gjinekologu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: