Seksi

Seksi

Cfare ndodh nese pas seksit te pare pa u shplare (as partneri as une) vazhdon te ribesh seks . Ka shance per te mbetur shtatzen? Dhe a ka shance per infeksion?

         

Një koment për “Seksi”

  1. admin says:

    Pershendetje Ela dhe faliminderit qe na ke shkruar.
    Kujdesi per pastertine eshtei rendesishme gjate maredhenies seksuale, si eshte shume e rendesishme te perdorim perzervativ (kondmo), pasi qe perdorimi i kondomit na mbron edhe nga semundjet sekasualisht te transmetueshme dhe nga shtatzania e padeshiruar.
    Te deshirojme gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: