Seksi

Seksi

Ckm si jeni a ka mundesi me ngel shtatezen femra kur e fut penisin edhe ne momentin e derdhjes e nxjerr jasht edhe nuk e derdh brenda ? flm

         

4 komente për “Seksi”

 1. Anonymous says:

  Jo ska mundsi , sepse po derdhesh jasht dhe jo brenda vagines

 2. 123 says:

  Jo ska mundsi me mbet shtatzan perderisa derdhesh jasht vagines kshtu qe pa merak fare kalo bukur

 3. noname1 says:

  Po , ka shume mundesi eshte nje leng qe leshohet gjate aktit seksual me ngjyre te tejdukshme eshte diqka qe nuk e ndjen shume por zakonisht del , prej organit mashkullor qe ka spermatozoid dhe ka shume mundesi qe mund me mbet shtatzene po shancat jane me te vogla .Mundesia egziston.

 4. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

  Nëse nuk kemi ejakulim mbrenda vaginës,pamvarësisht rrethanave ,mundësitë për shtatëzani janë minimale apo fare. Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: