seksi

seksi

pershendetje desha tju pyes sepse kam bere mardhenie me burrin tim menjeher mbasi i kam kryer monstracionet por monstracionet me kan ardh prap a ka gjasa qete mbetem shtatzan sepse burri im eshte derdhur brenda meje .. Une kam deshir qe te ngelem shtatzan per kam degjuar qe ne qoftese mbet shtatzan gjat ciklit menstrual fmija do te lind me ndonje shenje te kuqe ne trup kam frike tash qe do te mbetem shtatzan

         

Një koment për “seksi”

  1. Elida Gjata says:

    Pershendetje. Nuk ke ngelur shtatzane, cikli ka ardhur prape, keshtu qe perjashtohet mundesia. Por edhe po te kesh ngelur, nuk eshte e vertete ajo qe thua. Njollat e kuqe qe kane njerezit jane hemangioma, qe kane te bejne me enet e gjakut. Leri legjendat urbane dhe me nje shtatzani sa me te shpejte.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: