Seks

Seks

Pershendetje doja tju pyesja se un dhe idashuri im bejm seks anal por nk e kemi ber ansjher me mbrojte prezervativ api gje tjeter thjesht kemi ber dush para dhe pas seksit.. Ka ndonje efekt negativ ose ndonje problem nqf kryhet pa mas mbrojtse

         

Një koment për “Seks”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Unë mendoj që qfardo lloj seksi që aplikoni ,kondomi ju mbron prej infeksioneve te mundëshme.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: