Sekrecionet

Sekrecionet

Pershendetje!jam 18 vjeqe ka disa dit qe ne vaginen time vjen nje ere e fort kundermuese,nga qfar esht ky problem dhe si mund ta zgjedhi ta heq eren?
Jau di per nder nese me kishit kthy pergjigje?
Ju faleminderit

         

2 komente për “Sekrecionet”

  1. Anna says:

    E dashur.Era e keqe ne organin gjenital femror vjen nga ndonje lloj i infeksionit.Menyra me e mire per largimin e tij eshte shperlarja me kamomil. Merr dy deri ne kater qese kamomili qaj edhe i len ne uje te nxehete, pasi ftohet pak uje sa mundesh me duru ti e hedh ne nje shishe dhe sa here urinom shperlahesh me keta kamomil. Nga pervoja po flas. Shpresoj qe te ndohmova.Çdo te mire.

  2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ju ka mundësi të keni një infeksion vaginal ,prandaj gjithsesi një vizitë tek Gjinekologu për trajtim adekuat.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: