Sekrecione kafe

Sekrecione kafe

Pershendetje nukjevet …kam nje problem … ne dat 13 shtator kam pasur mardhenie te pa mbrojtur … tani ka kaluar gati dy jav e dy dit edhe kisha si sekrecione kafe e leht fare nuk dallohet kur fshihem por thjesht kur esht me shumic nje ngjyr e leht kafe … edhe do edhe 7 dit te me vij cikli ju lutem me jepni nje shpjegim … respekte

         

2 komente për “Sekrecione kafe”

  1. Anonymous says:

    Doja te qartesoja dhe nje dicka …kur kam then qe dallohet vtm kur esht me shumic sdo te thot qe kam shum .. pata vtm dy dit e tn skam me … si shpjegohet

  2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    sekrecioone kafe
    Sekrecionet me ngjyre kafe mund të jenë shkak i disa ndryshimeve ,prandaj kur e keni ketë dukuri,ta vizitoni Gjinekologun për të parë arsyen(nese ju perseritet prap pas ciklit menstrual).Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: