se di qfar po ndodh

se di qfar po ndodh

pershendetje me duket se truri
im

ka
pasur nje blackout nuk
ne duket se jam vetja si nje njeri tjeter nonstop o bej pyetje vetes ” a jam
un” me
ka ndodhur edhe me par por vetem 4-5 minuta ndersa kjo me ka zgjatur 1 jav gjumin e kam mir vetem
me
qato mendime ju lutem me ndihmoni

         

Një koment për “se di qfar po ndodh”

  1. MSc. Gabriela Kuneshka - Psikologe/Psikoterapiste says:

    Pershendetje,

    Faleminderit qe ndave shqetesimin tend ketu! Ndodh qe ne momente tejet stresuese apo kur perballesh me ndodhi te pakendshme/traumatike, mendja mund te formoje te tilla reagime. E kuptoj qe kjo mund te gjeneroje ankth, frike ndoshta dhe paqartesi. Do sugjeroja ne kete rast te merrje ne konsiderate takimin me nje ekspert te shendetit mendor, mundesh te kontaktosh dhe me mjeket e portalit “Nuk Je Vetem” per tu konsultuar ne menyre me te detajuar. Nese ke pyetje apo paqartesi jam ketu per ty!

    Gabriela

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: