rrjetet sociale

rrjetet sociale

Nuk di se si mund ti le rrjetet social ai ka ndikuar shum keq ne shendetin dhe jeten time

         

Një koment për “rrjetet sociale”

  1. ana says:

    Perpiqu ta programosh kohen tende,bej gjerat qe ty te pelqejne me shume.Merru me dicka qe me te vertete te argeton dhe te qeteson edhe mendjen…pikturo,kerce,kendo nuk e di cfare te pelqen ty ama bej dicka ndryshe per veten tende.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: