Rrjedhje te spernes

Rrjedhje te spernes

Pershendetje, qe disa dit po e vrej qe gjate dites po me rrjedh nje leng i bardh qe po duket si sperm. Dhe kur zgjohem ne mengjes sperma ne maje te penisit po teret(thahet) gje qe po e veshtirson urinimin. Ose po me dihet me pastru penisin per me zbut spermen e terur ne maje qe me e lehtsu urinimin. A ka te bej me ndonje infesikon te rrezikshum?!! Qka me rekomandoni qe te veproj?. Faleminderit.

         

Një koment për “Rrjedhje te spernes”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    A keni pasur kohet e fundit marredhenie seksuale me ndonje femer te panjohur. Nese ky sekret ju eshte paraqitur disa dite pas marredhenies, ky sekret nuk eshte sperme, por mund te jete infeksion seksualisht i transmetueshem (Gonorrhoea). Ju kisha preferu te kryeni strishon uretrale, testin ne Klamidie, Ureaplazma dhe Mikoplazma dhe ne baze te rezultateve mund te vendosim se a keni nevoje per terapi eventuale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: