rritja e flokeve

rritja e flokeve

pershendetje!:)kam nje pyetje per ju…qka mun te perdor qe tkem rritje me te shpejt te flokeve..???:)..

         

31 komente për “rritja e flokeve”

 1. Anonymous says:

  Tung Flora,Nuk ka ndonjë preparat I cili kishte me e stimuluar rritjen e flokëve. Por gjithsesi një ushqim I mirë me pemë e perime do të ndikonte në përmirsimin e kualitetit të flokëve.Dr.Allma

 2. Anonymous says:

  Tung Flora,Nuk ka ndonjë preparat I cili kishte me e stimuluar rritjen e flokëve. Por gjithsesi një ushqim I mirë me pemë e perime do të ndikonte në përmirsimin e kualitetit të flokëve.Dr.Allma

 3. Zana says:

  Pershendetje jam Zana deshta tju pys diqka per rritjen e flokeve une kam floke te shkurt deri tek krehet dhe kam shishke mua nuk me pelqejn se si me rrin ato dhe dua qe ne fund te muajit qershor te me rriten floket si i kisha me pare. Degjova edhe per shamppoon e kalit i cili mund te ti rriss floket por nuk di se a mund ta perdor ju lutem me ktheni mesazhin sa me pare ju lutem . Faleminderit!

 4. Gresa says:

  Ckemi une quhem Gresa,dhe kam nevoj per ndihmen tuaj!
  Kam floket e shkurtra,si mashkull dhe dua tani ti kem te gjata.Kam nevoj per ndihm ta di ndonje shampon per rritjen me te shpejt te flokeve!

  Ju lutem,me ndihmoni! :)

 5. Fjolla says:

  Ti zana tkisha rekomandu mos me perdor shamponin e kalit se po thojn qe osht shum i demshem edhe munet me tu bo kanceri..Untkisha keshillu me perdor shamponin e morrave …Mu edhe mi ka rrit flokt edhe mi ka trash ..Duhesh me perdor 3-5 muj !

 6. Anonymous says:

  Dua te kem floke qe te rriten me shpejtee !!!…

 7. Amelia says:

  Nese deshironi tju rriten floket at her perdorni shampoon te hithave dhe ne te shtoni ampula b12 dhe shtrydhini 1 limon ne shampon sebashku me ampulla b12( nese keni shampon te vogel bleni 3 ampulla nese eshte i madh 6) besoj qe te keni sukses sepse mua me ka ndimuar shum.

  1. Dona says:

   Amelia qka osht ampulla a bon mem tregu se spe dii ????

   1. Alba says:

    Nikcija quhet ne gjuhen popullore ndersa ne ate mjeksore ampulla
    P.sh diklofeni ose vitamina B12 e cila ka ngjyr te verdh dhe shpesh perdoret ne infuzion

 8. Anonymous says:

  si mund ti riti un floket si i kam kaqurele

 9. Anonymous says:

  tung kam flok te shkurta dhe te demtuara shum a ka ndonje shampon qe i bejn te me shkelqejn flokt

 10. Anonymous says:

  prshendetje jom nora deshta me pyt a ndihmon vaj ulliri per rritjen e flokut kisha pas deshir me dit edhe me rekumandu diqka per rritjen e flokve se i kom te shkurta edhe shum te dopta

 11. Anonymous says:

  dua te me rriten floket po nuk po di qka me perdor ju lutem me tregoni qka te perdoret per rritjen e flokve te mija jam Hida me tregoni julutem

 12. Natyra says:

  Pershendejta une jam natyra ka flokt te shkurter dua ti rris ti kam si me pare te lutem me rekomando ndonje shapon sepse em dueht te lutem

 13. diana says:

  pershendetje jam diana kisha pas dshir me dit ati rrit flokt shamponi nivea me volum!

 14. besa says:

  Prshendetje jam Besa nga Kosova dua te di diqka per rritjen e flokeve n kushtet shtepiake seps sa e.mbaj mend un kam t njejten gjatsi t flokeve?

 15. litlle bratz says:

  cili edhte produkti qe na keshilloni per rritjen e flokut

 16. Zana says:

  Si ti bemi floket te gjata

 17. Anonymous says:

  Pershendetje,ke shampo duhet te perdor qe te me riten floket shpejt ?

 18. per rritjen dhe trashjen e flokeve says:

  Hi un jam arlinda kam flok te shkurta dhe te holla kaqurrela n du qe te me rriten dhe te me trashen a bon te me ndihmoni si ti rris dhe ti trash floket
  Julutem me ndihmoni
  plzz ju lutem ma ktheni komentin sa me shpejt ju pershendes

 19. era says:

  Ju lutem un i kam floket shum te shkurta dhe me kruhet koka si do tja bej qe te mos me kryhet moka

 20. Anonymous says:

  Pershendetje tina qfar shaponi duhet ta perdor per rritjen e flokv se i kam shum te shkurta ju lutem me tregoni ktheni pergjithje

 21. lili says:

  jam shum e brengosme kam pas flokete gjata dhe shum mekan ra edhe pak ngjyra mika demtu dhe vendosa qe ti prej po i kam pre teper shkurt dhe tash nuk me rin kursi ju lutem me tregoni qka te perdori qe tme rriten sa ma shpejt

 22. Jeta says:

  Per rritjen e flokve qepa e kuqe eshte ideale

 23. Anonim says:

  I kam flokt e shkurta dhe dua te me rriten deri ne bel shpejt .se me rriten shum ngadal

 24. Anonim says:

  Ju lutem me ndimoni i kam floket eshkurta deri ne l’Estrie dua te me rriten shpejt se me rriten ngadal

 25. Rinesa Kurti says:

  Qkemi si mund qe mua te me rriten floket shpej <3

 26. verona latifi says:

  qkemi si mund qe mu me rriten floket shpejt

 27. Anonymous says:

  Dua tme rriten floket shpejt me qka me keshilloni??

 28. Ornela says:

  Un i kam floket e demtuara shum smu rriten qe sdisa vjet edhe sidomos qitash shum pom bin . Kom perdor shampon lloje t.ndryshme po ska pas ndikim kurgjo . Ju lutna ndihmomni cili shampon osht ma i mir me perdor qe memu rrit flokt plz plzzzzzz judua

  1. admin says:

   Pershendetje,

   Per ceshtjet te cilat deshironi te merrni pergjigje ju lutem qe pyetjen tuaj ta shkruani tek opcioni ” Pyet Ekspertin ” e jo si komente sepse ne kete menyre qe keni shkruar ju ne nuk mund ta procesojme si pyetje.

   Faleminderit per mirekuptim,
   Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: