Qysh me ja bo

Qysh me ja bo

Pershendetjedeshta tju pyss diqka se spo di qka me boh unwllai jem e ka 1 shok elle ai shoki tina wjen gjdo dit te na e shohelle ai shoki wllait tem weress mka thon se pi pelqej elle po don mu kon me mupo un i thash jo se osht shoki wllait tem elle nese wllai jem e merr wesh um mytai tha ani e resspektoj zgjedhjen tondeamo tash ai shoki wllait tem e ka 1 femer elle mka kallzuelle pse mu kur tum shef um fol si perpara ma bon hajde te shpia jem rrina bon hajgare me mu ma mshel synin e qessi senee tash kur po ni qi po del me at femren e wet diqka po ndina si gjelozenuk jom e sigurt a jom tu e dasht at djalin a jo weq kur pe ni tu fol me wllain tem per femren e wet shum pom ndyrshoj ne ftyr elle zemra pom rreh shpejtelle kohwe te fundit shum po mendoj per at djalinnashta pe du amo spo muj me pranu , elle me desht spo di nese nai her bohet un me kalu me ato sdi a me kalu a jo ?? po ju pyss juwe qka me boh se un kom ra ne dilem te madhe ju lutem kthenum pergjigje sa ma shpejtju pershendess

         

3 komente për “Qysh me ja bo”

  1. Koment nga të tjerët says:

    Sipas mendimit tem nuk osht puna aty qe familja jote t’myt nese ti kalon me 1 djal nuk ėshtė puna te ky djal po te cili doo ti nje dit duhet me vendos per jeten tane edhe familja ty nuk munet me ta ndalu se ti e jeton jeten per vete e jo per familjne tane.NESE AJJ SHOKI I VLLAVIT TON TY T’DON PO NESE OSHT AVANTURIST(veq me kalu 1 koh edhe me i dhan fund lidhjes) MBAJE SI MIK PO NESE TII JE E SIGURT QE AJJ ESHT I GATSHEM TE JETOJ ME TYYY AT’HER MOS E THUJ AT QKA E THOT GOJA PO THUJE AT QE E THOT ZEMRA UN JOM E BINDUR SE PERSERI KUR AJ DJALI FOL ME VLLAUN TON PER AT FEMREN TYY APET NUK T’VJEN MIR KSHTUU QE TII SA DUSH THUJ E KOM SI MIK KUR ZEMRA JOTE AT NUK E KA MIKK.98% TRASTEVE QE MARTOHEN SHUM T’RI LIDHJA E TYNE DOBSOHET MOSHA MA E KNAQSHME PER 1 PPERSON ESHTE 20-25 NESE MARTOHET NJE PERSON 18 VJETKUR I BAN 20-25 VJET AJ DON MU KNAQ SE INSTIKTI E DON MU KNAQ KURSE NUK MUN SE OSHT I MARTUM EDHE FILLOJN VEQ KRISJET E LIDHJESMENDIMI JEM 😀 😀

  2. Florim Gallopeni - Psikolog says:

    Përshendetje Lolita Lidhja juaj familjare, shoqëria e vllaut me të ka krijuar një afërsi edhe nga ana juaj me djalin që ju përmendeni, dhe kjo ka ndodhur në momentin kur djali ju ka propozuar juve por ju keni dashur ta mbani ashtu si mik të shtëpis, tani kur ai është në lidhje vjen tek ju ndjenja e simpatis ndaj tij, do ishte mirë të mendoni se si do të ndikoj në familjen tuaj nëse ndodh një lidhje me të kur dihet që ai tani më është në lidhje me dikë, do ishte mirë të mendoni rreth të gjitha gjërave që lidhen me të dhe se si këto do të ndikonin në të ardhmen tënde, dhe të zgjedhësh në mes të asaj se duhet shprehur ndjenjat që keni ndaj tij apo duhet të mbani si mik të familjes që e keni. Mendoje se cila prej tyre do të bënte më të lumtur në të ardhmen dhe vendose, por vendimi juaj duhet të jetë në përputhje me ndjenjat tuaja dhe me ndjenjat dhe vendimet e djalit që ju përmendet.

  3. Lolita says:

    Njeher flm qe mu pergjigjet kaq shpejt .Un kam menduar mir dhe vendosa qe ta kem vetem shok ate , si mik i familjes .Sepse nese un do kisha nje lidhje me te dhe si familja ime do e marr vesh do tme mbytnin !Kshtu qe me mir te jet vetem nje mik i familjes , dhe tani e di se do te martohet me at vajzen qe esht tu kalu kshtu qe me mir ta harroj ate njeri !Ju pershendes juve , dhe jeni shum te mire , vazhdim te mbare !

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: