qrregullim ne ngrenje

qrregullim ne ngrenje

pse kur ulem me hanger buk ja fillon trupi me mu dridh edhe kam menime shum tkqia edhe qeto e shkaktojn qe une mos me hanger sen edhe po du mja nis me hanger qe me pas shendet mat mir ama nuk po di qysh

         

Një koment për “qrregullim ne ngrenje”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur,
  Te falenderojme qe na ke shkruar. Duhet te jete vertete e veshtire qe po perballesh me nje situate te tille. Kam nevoje te di pak me teper rreth ketyre mendimeve qe ti ke kur fillon te hash, cfare ndjen ne ato momente dhe a ke patur ndonje situate te pakendshme me ushqimin me perpara? Ke patur ndonje rast qe je semure nga ngrenia e ndonje ushqimi apo kur je ndjere keshtu per here te pare?
  Te mirepresim te na thuash pak me teper qe te kuptojme se me cfare lidhen keto ndjesi.
  Gjithe te mirat,
  Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: