Qimet e trupit

Qimet e trupit

Pershendetje .. Vera po afron dhe se shpejti do te me duhet te vesh shorce,pantollona te shkurter,, por kam nje problem nese mund ta quaj ashtu kam shum qime te dendura te bardhe ne te kaft,jo te zeza neper kembe dhe me vjen shum turp ti shfaq kembet para te tjerve ,,ndjehem shum keq para te tjerve sidomos kur me duhet te shkoj neper pishina,liqene etj.. edhe pse rrall shkojj per shkak se kam turp ..jam vetem 16 vjeq dhe me duhet ca keshilla nga juSe pari kisha dashur te di se a eshte normale qe nje djal 16 vjeq te kete qime ne kembe dhe a eshte kjo vertet nje veqori e trupit qe te ben te kesh turp.. dhe se a i pengon ndonjeri,,pra a eshte e zakonshme kjo..? Gjithashtu kisha dashur te dij se a ekziston ndonje gje preparat per largimin e qimeve qe me kishi rekomanduar.. dhe a eshte e vertete qe disa preparate nuk te ndihmojn por vetem bejn qe ky problem te shtohet endedmth qimet largohen per pak koh dhe pastaj ben te shtohen edhe me shum,, ..

         

Një koment për “Qimet e trupit”

  1. Anonymous says:

    Ti je shume i ri qe te mund te besh largimin e qimeve me laser, e cila behet pas moshes 18 vjecare. deri ateher perdor largimin e qimeve ose me dyll (Wax) ose me krem depiluese.Dr.Allma

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: