Nukjevet
http://nukjevet.net/pytjet/qepjaevirgjinitetit2549/
Export date: Tue Apr 7 8:01:37 2020 / +0000 GMT

Qepja e Virgjinitetit


Pershendetje,Jam 21 vjeqare,desha t'ju beje nje pyetje?Ne moshen 17 vjeqe jam njoftuar me nje djal.Ai çdoher me eshte lutur te ja fal virgjinitetin,por nuk kam dashur ta bej at pune para fejeses.Kaluam nje vit se bashku shume mir por familja nuk ishte ne dijeni.Ai prap mu lut te bejm sex por une prap sdeshta te humb virgjinitetin para fejeses.Nje dite prej ditesh ai djali me ka qit diqka ne pije pa dijen time me ç'rast une ne nje menyre u mpiva psiqikisht,dhe ai djali ma humbi virgjinitetin.desha s'desha me eshte dashur te pajtohem me ate fakt.kemi kaluar edhe nje kohe se bashku edhe pas humbjes se virgjerise,por ai filloj te me shkaktoj probleme,dhe deshi te me ndaloje shkollimin dhe jam ndare nga ai.tani jam ne perfundim te studimeve dhe jam ne nje lidhje te re,me nje djal tjeter dhe po kalojm shum mir bashk,por kur me ka pyetur se ''A jam virgjine'' ,une i kam thene ''PO''.Pyetja ime per ju eshte Jam e interesuar te qep Himenin,por kerkoj nga ju te me sqaroni per kete pune.Si shkon procedura e qepjes,edhe cilat jane menyrat e qepjes sepse kam degjuar qe mund te qepet per nje kohe te shkruter vetem per disa dit ose nje jave,dhe menyra tjeter qe qepet per gjithmon,pra te qepet dhe kur do qe te kesh marredhenie ,edhe pas nje kohe me te gjat,himeni te jet ne rregull dhe gjat sexit te ket gjakderdhje si ne heren e pare?A esht e mundur te behet kjo gje dhe te mos verehet gje nga i dashuri im edhe pse ka tri vite qe kam humbur virgjinitetin.Nese ka Mundesi te me tregoni vetem perafersisht sa mund te jete çmimi per qepje te himenit.Nuk dua te behem e tepert,por nese keni mundesi me gjeni ndonje numer telefoni te ndonje gjinekologu ne Peje ku mund ta bej qepjen,sepse une jetoj ne rrethine te Pejes por nuk kam dijeni cili gjinekolog mund ta bej kete.Ju Falenderoj per Mirekuptim!
Post date: 2012-06-03 14:32:00
Post date GMT: 2012-06-03 14:32:00

Post modified date: 2016-09-29 12:51:39
Post modified date GMT: 2016-09-29 12:51:39

Export date: Tue Apr 7 8:01:37 2020 / +0000 GMT
This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export of Post and Page has been powered by [ Universal Post Manager ] plugin from www.ProfProjects.com