Qepja e Virgjinitetit

Qepja e Virgjinitetit

Pershendetje,Jam 21 vjeqare,desha t’ju beje nje pyetje?Ne moshen 17 vjeqe jam njoftuar me nje djal.Ai çdoher me eshte lutur te ja fal virgjinitetin,por nuk kam dashur ta bej at pune para fejeses.Kaluam nje vit se bashku shume mir por familja nuk ishte ne dijeni.Ai prap mu lut te bejm sex por une prap sdeshta te humb virgjinitetin para fejeses.Nje dite prej ditesh ai djali me ka qit diqka ne pije pa dijen time me ç’rast une ne nje menyre u mpiva psiqikisht,dhe ai djali ma humbi virgjinitetin.desha s’desha me eshte dashur te pajtohem me ate fakt.kemi kaluar edhe nje kohe se bashku edhe pas humbjes se virgjerise,por ai filloj te me shkaktoj probleme,dhe deshi te me ndaloje shkollimin dhe jam ndare nga ai.tani jam ne perfundim te studimeve dhe jam ne nje lidhje te re,me nje djal tjeter dhe po kalojm shum mir bashk,por kur me ka pyetur se ”A jam virgjine” ,une i kam thene ”PO”.Pyetja ime per ju eshte Jam e interesuar te qep Himenin,por kerkoj nga ju te me sqaroni per kete pune.Si shkon procedura e qepjes,edhe cilat jane menyrat e qepjes sepse kam degjuar qe mund te qepet per nje kohe te shkruter vetem per disa dit ose nje jave,dhe menyra tjeter qe qepet per gjithmon,pra te qepet dhe kur do qe te kesh marredhenie ,edhe pas nje kohe me te gjat,himeni te jet ne rregull dhe gjat sexit te ket gjakderdhje si ne heren e pare?A esht e mundur te behet kjo gje dhe te mos verehet gje nga i dashuri im edhe pse ka tri vite qe kam humbur virgjinitetin.Nese ka Mundesi te me tregoni vetem perafersisht sa mund te jete çmimi per qepje te himenit.Nuk dua te behem e tepert,por nese keni mundesi me gjeni ndonje numer telefoni te ndonje gjinekologu ne Peje ku mund ta bej qepjen,sepse une jetoj ne rrethine te Pejes por nuk kam dijeni cili gjinekolog mund ta bej kete.Ju Falenderoj per Mirekuptim!

         

43 komente për “Qepja e Virgjinitetit”

 1. Anonymous says:

  Kjo qka ju kerkoni nuk ka te beje me natyren e pyetjeve ne ket web faqe .Dr Premtimi

 2. Mefat says:

  E nderuar,E pava shkrimin tuaj me larte,mund ta besh ne Prishtine kete gje pa problem.Per Peje nuk e di,vec shkruaje ne Google,dhe e gjen spitalin qe mund ta kryesh kete gje pa problem.Quhet Himenoplastika,dhe nuk kryhet ne asnje spital apo klinike shteterore pervec tek Kirurget plastike privat dhe gjinekologet.Ju pershendes.

 3. Anonymous says:

  humbja e vergjinitetit eshte smundja ma e madhe per ni fmen qe eshkarron qdo dit ethem kte sepse jam duke eperjetu vet qdo dit humbja e vergjinitetoit eshte gjeja ma e shumtuar qe mun i ndodh ni femne sidomos kur bahet pa dashjen nuk muj ma me luftu nuk mundem ma me besu qe ska ndodh e as nuk mundem mu pajtu jam shum keq jam 21 vjeqare

 4. Dr.afrimi says:

  kur do te linesh per se dyti do behesh e virgjer ti

 5. rini says:

  prsh jam nje vajze 17 vjecare kam bere sex me te dashurin tim.kam per tu fejuar me nje tjeter ai e ka shume problem punen e virgjeris si muund tja bej ne menyre qe atij une ti dukem e virgjer si mundte qepem?mbasi qe kryej mardhedhenie per here te pare mbasi qe te qepem a eshte njesoj si heren e pare natyrale? a kam hemorragji? ju lutem shume me ktheni pergjigje jam shume e deshperuar.

 6. Qepja e Virgjinitetit says:

  E nderuar,

  ekziston nje intervenim kirurgjik plastik qe e bejne kirurget dhe gjinekolget per te bere riparimini e himenit, gjasat per ta verejtur dikush kete gje jane minimale ose zero dhe qe  me mardheniet e ardhshme pritet qe  te keni shenja gjaku.

  Dr. Hatija

  1. ilirjana says:

   qysh muj me kontaktu nr

  2. Ina says:

   A ka ndonje klinik ne tiran

 7. zogu says:

  sa kushton ky intervenim kirurgjik plastik pra per riparimin e himenit ?

 8. Qepja e Virgjinitetit says:

  Pershendetje zogu,

  faleminderit per pyetjen tuaj, por fatkeqesisht ne nuk ofrojme sherbime te tilla keshillimore.

  Suksese!

  stafi Nuk Je Vet

 9. Anonymous says:

  mir dita une e di qe kushton 300 euro kthimi i virgjeris

 10. Anonymous says:

  pershendetje une e kam humbur virgjinitetin me njeriun e zemres dhe jam shum e lumtur

 11. Anonymous says:

  A bon me dit a osht koha e caktume a bon edhe per nje koh te gjat me bo ket intervenim ju lutem kthemani pergjigjen tunggggg

 12. e zhgenjyerr says:

  jam 17 vjeqare.kam pas pak mardhenje ama mbas saj kam pas gjakderdhje mirpo kom pas gjat gjith javes pa nderprer sikur tek mujoret.ama koha e tyre nuk ka qen.tash spo e di a e kam hum virgjinitein ju lutem kthene sa me shpejt se jam shuk keqqqqqqq

 13. anila says:

  Përshendetje dua të ju bej nje pytje për ato vajza qe kan ber nderhyrjen e hymenit a mund te ket dhimbje dhe sa zgjat sherimi.Ju falemderit shum per ndonje informacion qe mund te me ofroni?

 14. Jana says:

  Pershendetje a e din kush ku behet qepja e Virgjinitetit ne Peje

 15. Alia says:

  Përshendetje dua të ju bej nje pytje për ato vajza qe kan ber nderhyrjen e himenit a mund te ket dhimbje dhe sa zgjat sherimi

 16. Anonymous says:

  JU LUTEM NA TREGINI KU MUNDEM TI LEXOJM PERGJIGJET E KTYRE PYTJEV NE KEMI NEVOJ E PER QATA JU SHKRUJM NA NDIHMONI JU LUTEM NDONJE GJINEKOLOG NA KTHE PERGJIGJET,,,,,,,,,,,

 17. se di cte bej.. says:

  ju lutem te me ndihmoni jam 19 vjece..ne moshen 17 vjece kisha marrdhenje seksuale me te dashurin tim pa deshiren time..e humba virgjerin pa e kuptuar fare nuk e di se qa ndodhi me mua..mbas asaj dite kam bere seks edhe 6 here te tjera po me me minuta te shkurta sepse sduroja dot..pas asaj kohe u ndava nga i dashuri..dhe qe ne moshen 17 vjec e deri tani skam kryer mardhenje seksuale..dhe dua te di a mundem te kem sado pak gjakderdhje nese kryej mardhenje ne ket mosh apo me von sepse kam ngjuar se nese kalon nje kohe e gjat mund te kesh pak gjakderdhje..dhe nese jo..ju lutem me ndihmoni ku mundem te bej qepje ne spitalet e tiranes dhe sa kushton.

  1. Sara says:

   ndersa un kam kryer 1 here te vetme….jemi po thuajse ne tenjejten situat …edhe un kam degjuar se mund te kete gjakrrjedhje…por se sa e vertet mund te jete …le te presim 1 pergjigjie nga 1 person i cili eshte i vetdijsshem mbi kete situate

 18. Anonymous says:

  jam nje vajz
  e kam humber virgjinitetin dhe tash jame njoftuar me nje djal tjeter dhe me don dh edua shum po kur me ka pyter se aje e virgjer i kam than po amundem me qep virgjinitetin qe mos me vrejter qe kam pas mardhenje me tjeter kand
  pasi qe me ta kam lidhje serjoze amundi qe te me ndimoni se paku nje kshill se ku muj me kry qepjen e himenit tung

 19. linda says:

  jam nje femer ere tre vite me par e kam humber virgjinitetin
  dhe tasht jam e njoftuar me nj tjeter djal dhe kaloj shum mir me ta
  dhe kam nje lidhje serjoze dhe kur meka pyter per virgjinitet e kam than se ekam
  amundem qe me intervenim kirurgjik qe te qepet himeni qe ne mardhenje qe mos te vrehet ju faliminderit per mirkuptim

 20. jet palidhje says:

  pershendetje mundeni te ma jepni ndonje numer te ndonje kirurgu qe mund ta bej ket qepje nga prishtina ju lutem faliminderit per mirkuptim

 21. Dddd says:

  kom pas mardhanje ni her me ni djal ma se kom provu asni her qe 1vjet po du me kep vergjintittin a muj me dit ni qender ku muj mu orjentu

 22. mira says:

  kam humber virgjinitetin dhe jam e inteesuar qe prap ta kthej at
  po aesht e munder kjo gje

  julutem nese mundeni qe te ma kthenipergjigj jen

 23. Neli says:

  Kam humbur virgjinitetin i kam besuar nje djali masnje viti qe jemi fejuar mirpo tani eshte dashtur me u nda se me tradhetojke ju lutem me ndihmoni si ta kthej

 24. Jeta says:

  Une Jom ajo qe Jom qepur per te mos e humbur burrin qe e kom tani,eshte shumm dhimbje e madhe gjate qepjes,fal qepjes une sot e kam burrin dhe lumturin qe kemi Se bashku,une nje vit pasi jam qepur kam kryer mardhenjen me burrin, kam pasur dhimbje shumm te madhe nje jav me eshte Dashur qe te prishem prap, por tani kam nje frige shumm te madhe sepse frigohem mos munde te kem probleme per shtazanin,flm nga ata qe me pergjigjeni

  1. Leta says:

   A kishe mujt venin me tregu ku e ki bo

  2. anda says:

   a mundeni mem.tregu ku e keni bo qepjen?

 25. Manu says:

  Pershendetje ! Kam hunbur virgjerin dhe jam shum e shqetesuar pasi te dashurit i kam then qe jam e virgjer,a mund te ket ndonje menyre theter qe ai te mos kuptoj pervec se operacionit?!!!???

 26. Pse-hi says:

  Qka merziteni per kete pune ? a mos po ju pyet kush me per virgjerine ? PO habitem se pse stresoheni kaq shume! M falni por rastesisht arrita ketu ne ket WebFaqe.

 27. lona says:

  pershendetje,deshta tju pyes se a ka mundsi me hup virgjina ne qoft se penisi ushtron presion mbi vagine,mbi te brendshme,dmth nese nuk ka kontakt ne kuptimin e plote te fjales.

 28. ...... says:

  une tani jam nje 20 vjeqe edhe para dia viteve ne moshen 11 kam kam futur gishtat rastesisht ne vagin pastaj nuk me ka dal gjakk desha ta di nese mund te me eshte kthyer virgjeria

 29. seo says:

  Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google : Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword….wait theres even more Now what if i told you there was a simple WordPress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? Thats right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin
  seo http://www.SeoAnalyticNews.com/

 30. Anonime says:

  Pershendetje jam vajza e moshesh 20 vjeqare kam humbur virgj.. Me ish te dashurin Pa dashje. Jam nga malisheva a mun mem ndihmu qka muj me ba

 31. ana says:

  Pershendetje jam nje vajze 19 vjece nga Tirana dhe kam humbur virgjerin ne moshe 17 vjecare tani jam ne nje lidhje po I dashuri e di qe jam e virgjer ju lutem me ndihmoni me lidhni me nje doktorr we mind te me kthej virgjerin

  1. admin says:

   Pershendetje,

   Per ceshtjet te cilat deshironi te merrni pergjigje ju lutem qe pyetjen tuaj ta shkruani tek opcioni ” Pyet Ekspertin ” e jo si komente sepse ne kete menyre qe keni shkruar ju ne nuk mund ta procesojme si pyetje.

   Faleminderit per mirekuptim,
   Stafi Nukjevet

 32. elsa.gashi says:

  Kam pasur 13vjeq kur kam humbur virgjerin a esht e mundur te mbyllet derii sa ti mbush 20vjeqqqq

  1. admin says:

   Pershendetje,

   Faleminderit qe ndave shqetesimin tend me ne, mirepo per te marre pergjigje ju lutemi qe pyetjen tuaj ta beni ne opsionin “Pyet Ekspertin” sepse vetem ne ate menyre ekspertet tane mund te ju pergjigjen.

   Gjithe te mirat,
   Stafi Nukjevet

 33. Anonim says:

  Me falni a ka mundesi te me tregoni ndonje doktor ne prishtin lidhur me kete qeshtje

  1. ANONIM says:

   Edhe un po kerkoj nje te till ne prishtin nese gjen diqka shkruj ktu se sa po shoh jemi shum me ket hallë

 34. Anonim says:

  Pershendetje une para 3 jave e kam kryej nderhirjen e himenoplastikes afatgjate e kisha te shkoj ne kontroll pas 1 jave dhe nuk shkova ne koh shkova pas 3 jave dhe me tha doktori se te kan rene pejt duhet perseri ta bejm nga fillimi
  E kam lexuar ne internet se vet largohen penjt pas disa ditesh tash dua ta di a duhet me te vertet ta kryej perseri kte nderhirje ?!

  1. admin says:

   Pershendetje,
   Faliminderit qe na ke shkruar.
   Per te marre pergjigje ne pyetjen tende, duhet te shkruash tek rubrika “Pyet Ekspertin” e jo ne koment, pasi vetem ne kete menyre pyetja do ti dergohet ekspertit perkates.
   Gjitha te mirat,
   Stafi Nukjevet

Leave a Reply to Anonymous Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: