Qaj i gjelbert.

Qaj i gjelbert.

Pershendetje. A ka mundesi qe qaj i gjelbert me bo dëm hormonet dhe me pas passoj te mos ardhjes se mujorrve. Se ka qe 1 muj hiq nuk mkan ardh mujoret kam pi kshtu qaj gjelbert po thom mos o per at arsye.. ? Nese ka mundesi me kthy ni pergjigje.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: