Qafa e mitres

Qafa e mitres

Pershendetje , jam e martuar ende skam femij kam qen per kontroll te gjinikologi dhe e kam qafen e mitres gati te shpinda a ka naj problem per shtatzani ose linde kam frik?

         

Një koment për “Qafa e mitres”

  1. Elida Gjata says:

    Nuk e kuptoj problemin. a Mund te jeni me specifike?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: