Pytje urgjente!!!

Pytje urgjente!!!

Pytje urgjente!!!
Pershendetje jam e martuar,kam 19 dit qe pi tableta kunder shtatzanis(Maximo),me pershkrim te mjekut,ne diten e 19,kemi kryer marredhenie me Burr,dhe ai eshte derdhur brenda meje,a ka mundesi te mbetem shtatzan?
Faleminderit shume

         

Një koment për “Pytje urgjente!!!”

  1. Tina says:

    Nese tabletat (kontraceptivet ) i mer me rregull nuk ka mundesi me mbet shtatzan , po nese e ki haru at dit ateher ka gjasa te vogla qe me mbet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: