Pytje per urinologun

Pytje per urinologun

Pershendetie doktorr jam nje djal 19 vjeq ka 2 muj qe kam problem me ngirtjen e penisit jam kan te orinologu mka qit mi ba analizat ku analizat e gjakut kan dal shum mir ndersa spermokultura me antibogram mka dal (staphylococcus aureus) dmth infeksone ne sperm mka qit me perdor Levonat 500mg per 14 dit ku tasg i kam perfundu edhe 60 dit CranMed po sjan tu pas efekt hiq i njejti problem a munet mu pemrisu gje dja jem me qeto hapa a duhet me mor tjera masa edhe a asht rrezik njsen qe gjenda mu keqsu hala mashum.faliminderit

         

3 komente për “Pytje per urinologun”

 1. B12 says:

  A shikon porno edhe sa shum shikon?

 2. Kiki says:

  Po shikoj gjdo dit spaku 2 her ne dit mastruboja

 3. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

  Ju qenkeni trajtuar per infeksion te spermes e jo per impotence. Ju duhet te lajmeroheni te Urologu e ti sqaroni se problemin e keni me potence e jo me infeksion spermes.
  Ka shume Shkaktare te cilet mund te shkaktojne impotencen. Shkaktaret me te shpeshte mund te jene semundjet e eneve te gjakut, semundja e sheqerit, tensioni i larte i gjakut, obeziteti (mbipesha), jeta pasive, konsumimi i tepert i alkoolit dhe duhanit apo semundjet e vet penisit ose ne rast se nuk ju terheq partneri seksual. Ju duhet fillimisht te kryeni analizat komplete laboratorike perfshire dhe analizat e Glikemise, Holesterolit dhe Trigliceridet.
  Sa i perket sherimit ekzistojne shume opsione qofte preparate bimore (natyrale) si tbl.: Vital Man, Maca, Kumbulla Afrikane, Elixir etj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: