Pytje per lidhje serioze

Pytje per lidhje serioze

Pershendetje e kom nje pyetje ma shum per djemt.
Kur dojn me pas dikon per seriozisht, a i bojn pytje seksuale, apo nuk i intereson per momentin, apo hiq?

         

3 komente për “Pytje per lidhje serioze”

 1. .... says:

  Pershendetje cfare pyetje e ke fjalen ?
  Duhet me u dallu nese osht provokim vec sa me te ba per veti ose e ka per seriozisht
  Mendoj qe nese te pyet a ke pas lidhje ose osht ka don me te njoft ma shume dmth i intereson
  e per tjerat besoj qe jon jashte normales

  Mos harro dikush nese e ka per seriozisht nuk mendon vec te seksi nuk e ka at synim.
  Klm

 2. Boy says:

  Kur duam dicka serioze, nuk pyesim kshu gjonash ne fillim.

 3. Rigoni says:

  Djemtë janë dy lloj
  Ata që provokoj e dhe shikojnë me nxjerr nga kjo pyetje muhabet (nëse vajza lëshohet pa turp në këtë bisedë i bie se ajo ka pas naj kon para tij edhe e ka lehtë me nxan)
  E grupi I dytë janë xelosh kanë qef me kane vajza e virgjër,
  Serioziteti varet se si pyete dhe si ju qaset bisedës
  Duke e analizuar fjalët dhe veprat e tij mundesh me kuptu se cka ka pas për qëllim..

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: