Pytje per gjinekologun

Pytje per gjinekologun

Pershendetje deshta me bo ni pytje per gjinekologun, jom nje vajze 24 vjecare mardhenjen e pare intime e kom pas tash me 20 shtator po nuk ka pas gjakderdhje. I dashuri spo beson qe ma heret skom pas mardhenje me dikon tjeter, a muj mu drejtu te gjinekologu per me vertetu qe kjo ka qene hera ime e pare? faleminderit

         

Një koment për “Pytje per gjinekologun”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Per verifikim të virgjërisë, duhet ta bani nje kontrollë tek Instituti i Mjekësisë ligjore ,dhe paiseni me dokument pas kontrolles nga expertët.

    Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: