Pytje per dr.Shukrie statovci

Pytje per dr.Shukrie statovci

Pershendetje,
Kisha dasht me dit se a munden te perdoren bashk ilaqi ‘noofen’ me bromazepam dhe flusetinen? Sepse kam degju qe noofen sbon me u perdor me depressant tjer se munet me shkaktu problem me frymarrje a esht e vertet??

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: