This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Fri May 24 7:21:17 2019 / +0000 GMT

pyetje per urologunpyetje per urologun

pershendetje doktorr jam 33 vjec dhe ne testikujn e djathte ka me shume se 1 vit qe me jane shfaqur 2-3 pucra te kuqe qe ne brendesi duket sikur jane te mbushura me gjak. kam kryer nje vizite e me rekomandoi nje krem per lyerje por qe nuk pati asnje efekt. theksoj qe me jane bere shume te bezdishme sidomos ne vere saqe shpesh here vesh pantallonat pa mbathje dhe asnjeher skam tentuar ti caj apo ti shtyp

 

 


Post date: 2018-08-03 06:35:07
Post date GMT: 2018-08-03 06:35:07
Post modified date: 2018-08-03 06:35:07
Post modified date GMT: 2018-08-03 06:35:07

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com